Bermuda Görüntülü Sohbet

Ücretsiz haberleşme uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut32.0 MB
  • Sürüm1.1.2
  • DilTürkçe
  • Geliştirici THEBERMUDA Inc.
Tek dokunuşla Dünya'nın herhangi bir yerinden rastgele arkadaş bulmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Bermuda Görüntülü Sohbet uygulaması sayesinde yeni insanlarla tanışabilir, yaşam ve kültürleri hakkında konuşabilirsiniz. Evden çıkmadan, tek dokunuşla sohbet edebileceğiniz bu uygulama ile Dünya'nın öteki ucundan yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Yeni diller öğrenebileceğiniz, konuşarak pratik yapabileceğiniz Bermuda Görüntülü Sohbet uygulaması farklı insanlarla tanışarak, farklı yetenekler görebilirsiniz. Pek çok kullanıcıya sahip olan bu uygulama, cep telefonu kameranızla yüz yüze konuşma gerçekleştirebilirsiniz.

Geliştirilmiş birçok özelliği bulunan Bermuda Görüntülü Sohbet uygulaması, bir kullanıcı ile iletişim kurmanız için tasarlanmış, basit ara yüze sahip bir uygulamadır. Arkadaşlarınıza hediyeler de gönderebileceğiniz bu uygulama ile yüksek kaliteli video çekimleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcıların şikâyetleri doğrultusunda istenmeyen kişileri engelleyebileceğiniz Bermuda Görüntülü Sohbet uygulamasında dilerseniz konuşacağınız kişileri rastgele de seçebilirsiniz. Farklı kamera filtreleri de kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde içeriğinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Bermuda Görüntülü Sohbet uygulamasını cihazınıza yükleyerek, Dünya'nın herhangi bir yerinden dilediğiniz kişiyle iletişim kurabilir, kültürleri hakkında bilgi edinebilir veya dil pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Tüm bunları evden çıkmadan gerçekleştirebileceğinizi unutmayın!

Bermuda Görüntülü Sohbet indir